Здравей

Потребител:

Парола:

Помни ме

[ ]
[ ]
[ ]

Новини 2019

ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Търси PHARMABG.NET

Онлайн

Гости: 12, Регистрирани: 0 ...

най-много онлайн: 122
(Регистрирани: 0, Гости: 122) на 17 юни : 11:57

Регистрирани: 215
Най-новият регистриран: pharmabg

Форуми

PHARMABG.NET :: Форуми :: Подкатегории :: БФС

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Трети редовен конгрес на БФС - 2010
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори: admin , salvia, иван, Post to Facebook, pharmabg
Автор Отговор
Ivana
неделя 17 януари 2010 - 14:31:36
Ivana

Регистриран потребител #9
Регистриран: сряда 26 ноември 2008 - 12:39:34
съобщения: 115
Браво на баба фармацевт за повдигната тема!Времето си минава,а ние нямаме сериозна кандидатура за нов председател и нов УС!Вярно ,и сега си имаме,но победата не е сладка без конкуренция.Трудно е,на фона на тоталното дискредитиране на фармацевта от страна на държавата,някой да се наеме с тежкия ангажимент да се опитва да върне нещата на мястото им.Но ако не опитваме,съвсем нищо няма да се промени.Така ,че,коректно е предложението на фармацевта на пределна възраст ,ако се яви сериозен кандидат за поста председател,с програма и екип,УС на БФС да му даде възможност и средства да се представи пред РФК равностойно на досегашния УС.
Най-отгоре
Анонимен
неделя 17 януари 2010 - 14:37:02
Гост
Ивана,какво си го заусуквала!Истината е ,че с наши пари от членски внос Миро и сие си правят предизборната кампания,като обикалят страната!И не дават възможност на друг да го направи!От пепелта ли да се роди нов кандидат?
Най-отгоре
Анонимен
неделя 17 януари 2010 - 14:48:36
Гост
Айде бе,всичко друго извън оправата пепел ли е?
Най-отгоре
milka
неделя 17 януари 2010 - 20:17:28
Гост
Божкеееййй... пустите софиянци, веднъж на 5-6 г ще пътуват за конгрес на място различно от скъпата им София и ориваха орталъка. Сакън, те не можели  да се харчат за пътуване, а само провинцията можела, а ?
Това прочетох в техния форум, като се промъкнах тайно, че да не ме халосат с някой байряк.

[ Редактирано неделя 17 януари 2010 - 20:18:22 ]
Най-отгоре
sija
неделя 17 януари 2010 - 20:31:27
Регистриран потребител #353
Регистриран: сряда 16 декември 2009 - 10:35:36
съобщения: 19
Само байрак не е достатъчно,трябва и акъл!
Най-отгоре
zhizhi
понеделник 18 януари 2010 - 12:13:01

Регистриран потребител #76
Регистриран: петък 13 март 2009 - 13:20:16
съобщения: 17
Като гледам къде ще е конгреса и особенно, ако се измести датата дали ще има възможност да се включим като гости?ad.gif 
Най-отгоре
salvia
понеделник 18 януари 2010 - 15:30:09

Регистриран потребител #4
Регистриран: понеделник 24 ноември 2008 - 20:56:29
съобщения: 1426
Разбира се ,Жижи!
Много ще се радвам, ако ти специално искаш да дойдеш и те уверявам, че аз лично ще ти уредя
място в хотела, но само влез във връзка с мен! Правя го с удовоствие за теб, защото си редовен
потребител в този сайт, за което ти благодаряbq.gif

Моля те пиши ми, ако искаш на лични съобщения за подробности.
А сега виж моето ЛС.

==========================================
качване на снимки от тук

Упътване за ползване на форума_______________________________________________________
Всичко далеч от морето е провинция - Хемингуей
-------------------------------------------------
Най-отгоре
tormozitel
понеделник 18 януари 2010 - 18:17:32
Гост
Абе тези дървени шопи в РФК София, много стиснати, бе !!! И кви са тези тъпи сметки без кръчмар ? Те били най-много и щяло да бъдело най-скъпо пътуването им. Ама ей, на кого ги разправяте тия сметки, бе шопи такива!?

Първо - залата е за сметка на централното БФС, а всяко РФК си плаща пътя със свои средства, ясно ли е?
Второ - колкото е по-голямо РФК-то , толкова повече пари си има и ще си плати от своите пари за пътя.
Трето - ако ги докарат във Варна, то щат, не щат ще посетят Конгреса, а в София не ще да могат и половината да кандисат да си затворят аптеките.
Четвърто- виж Първо , Второ и Трето, както и УС е гледало така!

[ Редактирано вторник 19 януари 2010 - 08:41:44 ]
Най-отгоре
Анонимен
понеделник 18 януари 2010 - 18:27:56
Гост
Браво tormozitel! Е това е сметка с кръчмар.
Най-отгоре
M.Dimova
вторник 19 януари 2010 - 11:04:47
Регистриран потребител #18
Регистриран: понеделник 01 декември 2008 - 17:47:44
съобщения: 15
Колеги, много моля тези от Вас, които са участвали наистина в конгресни мероприятия, да се замислят къде и при какви условия са били провеждани те. Съжалявам, колега Йотов, Вас изключвам от този група - някак не мога да приема, че човек, определящ себе си като 'ходил по конгреси където и да е" и желаещи в бъдеще подобни участия, да намира ресторант за удобно място за национален конгрес НЕЗАВИСИМО КАКВА ИЗГОДНА СПОРЕД ВАС ОФЕРТА сте получили.не знам, колега Йотов, и по каква сила изобщосте участвали в разглеждането на оферти и тяхното гласуване./ Доколкото знам , сте член на УС на РФК - Бурас, не знаех, че и регионалните ръководства са участвали в обсъжданията на подготовката за конгреса. Ако е така, надявам се, че подобна практика ще се разпростре и върху решаването на сериозните проблеми на гилдията. За конгрес не трябва покрив над главата и тоалетна под ръка ( въпреки че последния детайл е от изключителна важност при дълга продължителност на което и да е мероприятие). Има изисквания към удобството на столовете и тяхната подредба, да има достъп - лесен и безпрепятстван до подходящо разположени микрофони, задължително е професионалното оборудване на залата както с микрофони, гарантиращи чуваемост на всеки изказващ се до всяка точка на залата, а по възможност - и във фоайетата, така и възможност за запис на самия конгрес - и това до сега винаги се е спазвалои винаги е било изискване не само в България - та помислете върху това.Помислете за т.нар. трибуна или подиум, на който да са видни пак от всяка точка на залата президиума , водещия и евентуалните аудиовизуални презантации. Аз съм родена във Варна и където и да живея, морето, неговата свобода и стремежа към хоризонта са в кръвта ми. Аз съм Варненец. И знам , че никой, роден свободен, не мисли, нежели пише част от нещицата, целящи противопоставяне, обидни сравнения и конфронтации.Винаги има повече от едно неща, които са причини за раздяла , нека винаги има и повече от едно неща, които да са причина за гледане в обща посока.
Най-отгоре
sija
вторник 19 януари 2010 - 11:13:30
Регистриран потребител #353
Регистриран: сряда 16 декември 2009 - 10:35:36
съобщения: 19
Колега Димова,трудничко разбрах какво искате да кажете,но много усилия хвърляте на вятъра.Конгресът може и на брега на морето да се проведе,стига по същество да си свърши работата.Дайте по-конкретно и по-кратичко.Само тогава ще сме си полезни.
Най-отгоре
Ivana
вторник 19 януари 2010 - 11:30:55
Ivana

Регистриран потребител #9
Регистриран: сряда 26 ноември 2008 - 12:39:34
съобщения: 115
M.Dimova написа ...
.не знам, колега Йотов, и по каква сила изобщосте участвали в разглеждането на оферти и тяхното гласуване./ Доколкото знам , сте член на УС на РФК - Бурас, не знаех, че и регионалните ръководства са участвали в обсъжданията на подготовката за конгреса.

Мария,ще се опитам да отговоря,макар,че не е редно да го правя вместо  колегата Йотов,но като  регионален председател имам известна информация.А тези въпроси наистина интересуват  голяма част от  съсловието.Регионалните  колегии не са били уведомени,нито са участвали  при вземането на решение за мястото на провеждане на Конгреса.Но  колегата Йотов е член на УС на БФС,бидейки очевидно първа резерва от предишния Конгрес,на мястото на подал оставка  член на същия УС. От сърце се надявам,че  посочените от теб необходими условия за  провеждане на качествено  мероприятие са взети предвид при  разглеждането на офертите.
M.Dimova написа ...
. И знам , че никой, роден свободен, не мисли, нежели пише част от нещицата, целящи противопоставяне, обидни сравнения и конфронтации.Винаги има повече от едно неща, които са причини за раздяла , нека винаги има и повече от едно неща, които да са причина за гледане в обща посока.

Тук си  напълно права отново,ако има нещо,с което някой е  засегнал някого,добре е  да забравим и да продължим напред заедно.Противопоставяне на  колеги,които би трябвало  да  мислят еднакво, е безкрайно  вредно и безмислено. bs.gif

[ Редактирано вторник 19 януари 2010 - 11:43:35 ]
Най-отгоре
milka
вторник 19 януари 2010 - 13:22:42
Гост
Всичко е осигурено така, че делегатите да не заспиват на някакви си удобни столове и с голяма видимост. Столовете ще са от голо необработено дърво и с по няколко чепа , за да ги боде отзад и делегата да подскача, като на тръни и така да се подържа неговата активност в мероприятието.
 Колкото до чуваемостта, няма проблем, защото всичко ще става на принципа на играта "телефонче", т.е. ще си предаваме съобщенията един на друг , от ухо на ухо и така накрая ще важи последната версия от последното ухо. Фойаета и президиум няма да има и там проблема отпада автоматично. Гласуването ще е с вдигане наздравица с чаша червено вино - "за" и бяло вино - "не" !
Колегата М.Димова явно отдавна се е спасила от това изоставено място, каквото е Варна и вече е свикнала на по-лъскав живот, там в сърцето на културата, цивилизацията и последен вик на конгресната техника.
Тук във Варна  като ядем спанак, в София да не си мислят , че пасем трева, а???bm.gif

[ Редактирано вторник 19 януари 2010 - 13:24:55 ]
Най-отгоре
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF